SIK SORULAN SORULAR

Evet, 5 ve üzeri çorap olan tüm siparişleriniz BAD HABIT SOCKS özel kutusunda gönderilir.

Evet. 75TL ve üzerindeki tüm siparişleriniz ücretsiz kargo kapsamındadır.

Siparişleriniz yoğunluğa bağlı olarak 1-3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir.

Siparişleriniz MNG KARGO firması ile gönderilmektedir. Siparişiniz kargoya verildikten sonra sipariş adımında belirttiğiniz telefon numarasına SMS ve E-POSTA olarak takip kodunuz gelecektir. Telefon numarasını ve e-posta adresinizi doğru yazmanız hem takip kodunu alabilmeniz hem de herhangi bir sorun olması durumunda size ulaşabilmemiz açısından önemlidir.

Siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilir. Kargo şirketinin yoğunluğuna ve bulunduğunuz il, ilçeye göre kargo teslim süresi değişmektedir. Kargolarınız genel olarak bizim kargonuzu kargo firmasına teslim ettiğimiz andan itibaren 1-2 iş günü içerisinde teslim edilmektedir.

Hayır yok. Sitemiz üzerinden sadece kredi kartı ile ödeme kabul etmekteyiz.

Kişisel verileriniz, bu web sitesindeki deneyiminizi desteklemek, hesabınıza erişimi yönetmek ve sitemizde açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır.
gizlilik ilkesi.

Bu siteye kaydolmak, sipariş durumunuza ve geçmişinize erişmenizi sağlar. Aşağıdaki alanları doldurmanız yeterlidir, en kısa sürede sizin için yeni bir hesap açacağız. Sizden sadece satın alma sürecini daha hızlı ve daha kolay hale getirmek için gerekli bilgileri isteyeceğiz.
Üye Ol